logotype.png, 13kB
Ruprechtická 747, Liberec XIV, nedaleko pivnice "U Jelena"

Kdo jsme

 

Firma zahájila svoji činnost v červenci 1992 jako firma fyzické osoby. Zpočátku se soustředila především na mapovací práce a geodézii ve stavebnictví, v roce 1995 rozšířila činnost i na tvorbu geometrických plánů a vytyčování vlastnických hranic. Na přelomu tisíciletí se původní firma fyzické osoby přeměnila na právnickou osobu SIMBARTL s.r.o. a v roce 2002 v sousedství známé ruprechtické pivnice otevřela geodetickou kancelář "U Jelena". Po dvanácti letech působení jako "s.r.o." společnost ubrala na svých expanzních plánech a vrátila se zpět ke kořenům rodinné firmy a geodeti "U Jelena" se nadále věnují geodézii jako firma fyzické osoby.

Dnešní jádro firmy tvoří sehraný tým kolegů, ke své práci používáme totální geodetickou stanici firmy Nikon, GNSS systém Stonex, naměřená data jsou zpracována programem Geus, MicroStation a GeoStoreV6 s možností výstupu do CAD formátu DGN, DWG či DXF včetně výkresů ve 3D.

Naše firma disponuje Úředně oprávněnými zeměměřickými inženýry pro práce v katastru nemovitostí, tvorbu bodových polí i pro účely geodézie ve stavebnictví a veškeré naše výstupy jsou úředně ověřeny v souladu s právními předpisy.

 

 


phone.png, 4,8kB Kontaktní údaje
tel: (+420) 485 100 059
e-mail: simbartl@simbartl.cz
mapa.png, 12kB Adresa kanceláře
Ruprechtická 747
46014 Liberec XIV
ukázat na mapě